Evden Eve Nakliye Nakliyat Taşımacılık
Kayseri BİR TAŞINMA İŞİ NE KADAR SÜRER ?

Kayseri BİR TAŞINMA İŞİ NE KADAR SÜRER ?

24-12-2019

BİR TAŞINMA İŞİ NE KADAR SÜRER ?

BİR TAŞINMA İŞİ NE KADAR SÜRER ?

Kayseri Evden eve nakliyat, çok sık gerçekleşen bir iş olmadığından daha önce edindiğimiz tecrübeleri de hatırlamak çok kolay olmuyor. Bu nedenle taşınma işini daha kolay ve rahat nasıl gerçekleştirilebilir diye kafa yorduğumuz her seferde şu sonuca varıyoruz? kayseri de eşya taşımasında Bilinçli olmak. Eğer her aşama hakkında bilgili olursak yanlış tercihte bulunma olasılığımız o kadar daha az olacaktır. İşte tamda bu nedenle birçok kişinin ve https://www.cetinlernakliyat.net/ kullanıcıları için kayseri evden eve Taşımacılık sürecinde herkesin aklından geçebilecek aşağıdaki soruları cevaplamak istedik. Aslında yazdığımız birçok yazıda bu sorulara hep değindik ama birde hepsi bir arada bulunursa hiç fena olmaz dedik ve işte sorularla evden eve nakliyat…

Taşımacılık firmaları neden evimin oda sayısı ile bu kadar ilgileniyorlar?
Çünkü oda sayısından giderek eşyanızın ne kadar hacim kaplayabileceklerini kestirmeye çalışıyorlar. Kaç taşıma elemanının geleceği, ne kadar paketleme malzemesi alınacağı, nasıl bir eşya taşıma kamyonunun gönderileceği hep bu oda sayısı ile belirlenmektedir. Özetle evinizin oda sayısı evden eve taşıması için çok çok önemli bir bilgidir. Eğer balkon ve kilerinizde veya başka bir yerde de eşyanız varsa bunları da Taşımacılık firması ile paylaşmayı ihmal etmeyin.

Eşyalarımı kendim paketlersem Taşımacılık fiyatında ne kadar indirim alabilirim?
Eşyalarınızı siz paketlerseniz özellikle ufak tefek eşyaları, giysileri ve mutfak malzemelerini eviniz de bulunan eşya miktarı ile orantılı olacak şekilde 100 – 300 TL arasında bir indirim alabilirsiniz. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli nokta eğer iyi bir paketleme yapmadıysanız taşıma sırasında kolinin dışında herhangi bir çökme, yırtılma ve ezilme olmadıysa sorumluluk sizdedir. Bu nedenle iyi bir paketleme yapmalısınız eğer ben bu riski almak istemiyorum diyorsanız bırakın Taşımacılık firması yapsın. Koltuk paketleme, gardırop sökme işlerine girmenizi önermiyoruz hem sizin için çok zahmetli hem de fiyata beklediğiniz gibi bir etkisi yok denecek kadar azdır.

Etiketler:
kayseri web tasarım kayseri web tasarım